EVEA - paremad

võimalused ettevõtjale

EVEA on Eesti ainus väikeste ja keskmiste ettevõtjate esindusorganisatsioon, mille eesmärgiks on esindada ja kaitsta väike- ja keskmiste ettevõtjate huve ning tugevdada oma liikmete konkurentsivõimet.

Ühendus seisab väljaspool riigistruktuure ja erakonnapoliitikat, EVEA loomist ja ülalpidamist on täielikult finantseerinud ja finantseerivad jätkuvalt väikeettevõtjad liikmemaksu abil.

EVEA on olnud Eesti ettevõtjate teenistuses alates 1988. aastast.

Teised EVEA-st


UUDISED

Osale Euroopa Maksetavade Uuringus 2017 ja võida auhinnaks Dinner in the Sky (03.02.2017)

Lugupeetud ettevõtja Kutsume Teid osalema Intrum Justitia iga-aastasel Euroopa Maksetavade Uuringus. Küsimustikule vastamine võtab aega umbes 10 minutit. Küsimused käsitlevad...

Loe edasi...

 

Kõik uudised

 

 

SÜNDMUSED

Majandusjulgeoleku konverents 2016

EVEA liikmed on oodatud osalema ja kaasa rääkima Majandusjulgeoleku konverentsil 2016, mis toimub sellel aastal 30. novembril Swissôtel Tallinnas.

Loe edasi...

 


Teised EVEA-st

Nopri Talumeierei on EVEA liige aastast 2001 ning valmis jätkuvalt tasuma liikmemaksu - olema liige. Sest selle liikmemaksu eest tehakse minu eest asju, mida ma ise ei suuda. Olen mitmel aastal isegi üüldkoosolekule enda asemel saatnud volituse, kuna näen ja kuulen EVEA-t ajamas minusuguste asja isegi üldkoosolekul käimata. Volita ka Sina, oma asjadesse sukeldunud mikro- või väikeettevõte, enda eest seisma pädev ja aktiivne esindus - EVEA!
Tiit Niilo, Nopri Talumeierei OÜ juhatuse esimees, Võrumaa

Osalesin ühel EVEA asjalikul koolitusel ja ühtlasi leidsin seal endale uue kliendi – kaks kasulikku asja korraga!
Rainer Miltop, Multimarger AS juhatuse esimees, Rakvere

Meil tekkis ühe kliendiga vaidlus maksmata tasu üle ning muu ei aidanud, kui nõuda seda kohtu kaudu. Kasutasime EVEA õigusalast abi. Tänu liikmesoodustusele oleme üle 2 aasta kestnud protsessi jooksul kokku hoidnud summa, mis ületab liikmemaksu ligi kümnekordselt. Seejuures teenuse kvaliteet oli esmaklassiline!
Karmel Jõesoo, partner, ManNet Partners Baltics OÜ, Tallinn

EVEA liikmena oleme saanud ja saame ka tulevikus olla Eesti ettevõtluskeskkonna mõjutaja ja suunaja. EVEA kaudu on võimalik kaasa rääkida ettevõtlusalases seadusloomes ja kogu majanduskeskkonna muutmisprotsessis. Läbi EVEA on võimalik ka praegusel raskel, majanduskriisi ajal ettevõtja hääl kuuldavaks teha pankadele, meie Maksuametile, Riigikogule ja Valitsusele. EVEA kaudu saab oma seisukohta väljendada iga väikeettevõtja ja see on meie ühiskonna jaoks väga oluline, sest väikeettevõtjatele tuginebki meie majandus.
Silva Tomingas, TEA Kirjastuse AS juhatuse esimees

"EVEA on organisatsioon, kus tehakse palju rohkem, kui sellest räägitakse. Kui mul oleks võlukepike, siis julgustaksin Eesti väikeettevõtjaid julgemalt koonduma oma ühiste huvide mõistmiseks ning edendamiseks EVEA ümber".

Juhan Parts, EV majandus- ja Kommunikatsiooniminister (2007-2014)